آیین افتتاحیه ارزیابی جایزه ملی کیفیت مبتنی بر مدل کیفیت جهان اسلام شرکت جهان فولادغرب برگزار شد

عناوین این مطلب
  برای شروع تولید جدول مطالب ، یک هدر اضافه کنید
  Scroll to Top

  در این مراسم که با حضور ارزیابان جایزه ملی مدل کیفیت جهان اسلام رامین شیخ زنوز، محسن نقدی و روشنک رامین نمایندگان سازمان ملی استاندارد برگزار شد، مدیرعامل و مدیران جهان فولاد غرب حضور داشتند.

  جايزه ملي كيفيت ايران فرايندي است ملي كه بر اساس بند 20 ماده 7 قانون تقويت و توسعه نظام استاندارد كشور مصوب مجلس شوراي اسلامي ایران و مصوبه یکصد و دومين اجلاسیه شوراي عالي استاندارد پايه‌گذاري شده است که طي آن‌همه ساله در اختتامیه جایزه ملی کیفیت ایران به برترين واحدهای متقاضی كه در زمينه ارتقاء و بهبود مداوم مدیریت كيفيت محصول/ خدمت در مسیر موفقیت پایدار فعاليت‌هاي چشم‌گيري را انجام داده‌اند و بر اساس امتیاز کسب شده در ارزیابی انجام شده در سه سطح: تنديس) زرين، سيمين و برنزين( ، تقدیرنامه برای اشتهار به کیفیت  و  گواهینامه اهتمام به کیفیت، اعطا می گردد.

  آیین افتتاحیه ارزیابی جایزه ملی کیفیت مبتنی بر مدل کیفیت جهان اسلام

  مرجع رسمی تعیین و اعطای جایزه ملی کیفیت ایران  سازمان ملی استاندارد ایران می باشد. بر اساس نظامنامه جایزه ملی کیفیت ایران، مجری انحصاری جایزه ملی کیفیت ایران پژوهشگاه استاندارد می باشد.

  مزایای شرکت درجایزه ملی کیفیت ایران: ارتقا و بهبود کیفیت کالا و خدمات، ارتقا و بهبود کسب و کار، کمک در راستای تجارت بین المللی و  تقویت برند،  امکان بهره برداری از امتیازات تبلیغاتی و آمادگی در جهت کسب جوایز بین المللی می باشد.

  مصطفی احمدی پور مدیرعامل جهان فولاد غرب ضمن خیر مقدم به گروه ارزیابان جایزه ملی کیفیت ایران به معرفی شرکت پرداخت و بیان داشت: این شرکت با تولید تیر آهن در سایزهای مختلف بیش از دو دهه است که فعالیت خود را آغاز کرده است.

  وی با اشاره به اینکه طی سه سال متوالی 1400 تا 1402 جهان فولاد غرب توانسته است به عنوان برترین صادرکننده تیر آهن بخش خصوصی در بازارهای جهانی حضور داشته باشد گفت: در این سه سال تنها شرکت ذوب آهن اصفهان توانسته بیشتر از جهان فولاد صادرات تیر آهن داشته باشد و سهم قابل توجهی از صادرات این محصول سهم جهان فولادغرب بوده است.

  رامین شیخ زنوز ارزیاب جایزه ملی مدل کیفیت جهان اسلام نیز در این آیین به تشریح تاریخچه این جایزه ملی، مفاهیم بنیادین، امتیازات معیارها و زیر معیارهای مدل، اهداف و دستاوردهای این ارزیابی پرداخت.

  ارزیابی شرکت جهان فولادغرب طی سه روز در روزهای 5 الی 7 تیرماه با حضور کارشناسان ارزیاب در بخشهای مختلف این شرکت انجام خواهد شد.

  امتیاز شما به این مطلب:
  /5

  واحد طراحی و مهندسی شرکت جهان فولاد غرب

  دیدگاهتان را بنویسید
  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند

  نام(ضروری)

  نوشته های مرتبط

  نوشته های اخیر

  ما را در اینستاگرام تلگرام یوتیوب آپارات دنبال کنید