نمایشگاه بین‌المللی تخصصی تبریز 1403 متافو

حضور فعال جهان فولاد غرب در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی تبریز متافو

عناوین این مطلب
  برای شروع تولید جدول مطالب ، یک هدر اضافه کنید
  Scroll to Top

  بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی تبریز ” متافو ” با حضور ۹۰ شرکت داخلی از ۱۲ تا ۱۵ تیرماه ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تبریز برگزار شد و به عنوان یکی از مهم‌ترین رویدادهای صنعتی و تجاری در حوزه‌های فولاد، متالورژی، ریخته‌گری و ماشین‌آلات در منطقه شناخته شد. این نمایشگاه فرصتی ارزشمند برای معرفی توانمندی‌ها و دستاوردهای شرکت‌ها و واحدهای صنعتی این حوزه‌ها به شمار می‌رفت.
  شرکت جهان فولاد غرب از گروه شُکری، پیشرو در تولید و صادرات تیرآهن کشور، در این نمایشگاه حضوری درخشان داشت. غرفه این شرکت در بخش E2 پذیرای بازدیدکنندگان بود و با استقبال چشمگیر آنان روبرو شد.

  نمایشگاه بین‌المللی تخصصی تبریز 1403 نمایشگاه بین‌المللی تخصصی تبریز متافو 1403

  ساعات بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ بوده که به دلیل حضور گسترده‌ی تخصص‌های فنی و مدیران صنعتی، فرصت مناسبی برای برقراری ارتباطات حرفه‌ای، معرفی فناوری‌های پیشرفته و جذب همکاری‌های تجاری فراهم آورد.

  این نمایشگاه به مثابه پلی ارتباطی و تبادل دانش و فناوری میان تولیدکنندگان، فروشندگان و مصرف‌کنندگان در صنعت فولاد و صنایع وابسته، نقشی کلیدی در سطح ملی و بین‌المللی ایفا کرد.

  نمایشگاه بین‌المللی تخصصی تبریز به عنوان یکی از برجسته‌ترین رویدادهای صنعتی و تجاری در حوزه‌های فولاد، متالورژی، ریخته‌گری و ماشین‌آلات در منطقه شناخته می‌شود.

  نمایشگاه بین‌المللی تخصصی تبریز - متافو
  امتیاز شما به این مطلب:
  /5

  واحد طراحی و مهندسی شرکت جهان فولاد غرب

  دیدگاهتان را بنویسید
  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند

  نام(ضروری)

  نوشته های مرتبط

  نوشته های اخیر

  ما را در اینستاگرام تلگرام یوتیوب آپارات دنبال کنید