روز_جهانی_کارگر_گروه_صنعتی_شکری

بزرگترین مانع فعالیت‌های اقتصادی در کشور تحریم‌های داخلی است

عناوین این مطلب
  برای شروع تولید جدول مطالب ، یک هدر اضافه کنید
  Scroll to Top

  رئیس گروه کارخانجات شکری روز یکشنبه 18 اردیبهشت سال ۱۴۰۱ در مراسم گرامیداشت روز جهانی کارگر که در سالن همایش مجموعه صنعتی شکری برگزار شد، گفت کشور در شرایط اقتصادی سختی قرار دارد اما آنچه اوضاع را سخت‌تر می‌کند عملکرد و تصمیمات برخی مسئولان و وزارتخانه‌ها است.

  روز_جهانی_کارگر_گروه_صنعتی_شکری

  جهانبخش شکری گفت درحالی که شرایط جهانی به‌خوبی برای توسعه صادرات محصولات فولادی ایران مهیا شده به یکباره شاهد وضع عوارض بی‌سابقه بر صادرات هستیم. وی گفت با این تصمیم کارخانجات فولادی کشور فرصت طلایی صادرات و بازارهای بزرگ خود را از دست می‌دهند.آقای شکری تصمیم نادرست دیگر را حذف معافیت گمرکی واردات ماشین‌آلات خطوط تولید کارخانجات عنوان کرد و گفت درحالی که این ماشین‌آلات مشابه داخلی ندارند و واردات آنها برای راه‌اندازی واحدهای تولیدی امری ضروری محسوب می‌شود، تصمیمات اینگونه روند توسعه تولید را با اخلال و مانع مواجه می‌کند.

  رئیس گروه کارخانجات شکری با بیان اینکه همیشه قدردان کارگران زحمتکش و ماهر این مجموعه بوده است گفت گروه شکری علی رغم همه مشکلات هیچگاه نه‌تنها دست به تعدیل نیرو نزده بلکه همواره تلاش کرده جوانان بیشتری را مشغول به کار کند.

  جهانبخش شکری با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۱ گفت یکی از موفق‌ترین شرکت‌های دانش‌بنیان کشور در زیرمجموعه گروه کارخانجات شکری قرار دارد که با همت نیروهای متخصص خود توانسته بسیاری از ماشین‌آلات پیچیده صنعتی را بومی‌سازی کند.

   

  امتیاز شما به این مطلب:
  /5

  واحد طراحی و مهندسی شرکت جهان فولاد غرب

  دیدگاهتان را بنویسید
  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند

  نام(ضروری)

  نوشته های مرتبط

  نوشته های اخیر

  ما را در اینستاگرام تلگرام یوتیوب آپارات دنبال کنید

  جهت دریافت مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش

  با شماره 51 الی 45852548-083 تماس بگیرید.

  کارخانه : کرمانشاه ، کیلومتر 35 جاده کرمانشاه -هرسین

  دفتر تهران : پاسداران ، نگارستان هفتم ، شماره 25