تیرآهن IPN

تیر آهن IPN سایز 14

عناوین این مطلب
  برای شروع تولید جدول مطالب ، یک هدر اضافه کنید
  Scroll to Top

  متخصصان شرکت جهان فولاد غرب موفق به تولید تیرآهن IPNسایز ۱۴ شدند.

  تیرآهن مدل IPN نوع خاصی از تیرآهن است که آنالیز ویژه‌ای دارد و از نظر شیمیایی و ابعادی،  استانداردهای بین‌المللی متفاوتی دارد.

  تولیدکنندگان معدودی توانایی تولید تیرآهن IPN را دارند تا قبل از ورود شرکت جهان فولاد غرب در ایران فقط شرکت دولتی فولاد مبارکه اصفهان آن را تولید می‌کند و میتوان گفت شرکت جهان فولاد تنها تولیدکننده این نوع تیرآهن در کارخانجات بخش خصوصی کشور است.

  این نوع تیرآهن به دلیل دارا بودن استحکام و مقاومت بالاتر نسبت به تیرآهن‌های مدل IPE، کاربردهای ویژه‌ای از جمله در سازه‌های صنعتی، صنعت کشتیرانی و صنایع سنگین دارد.

   

  تیرآهن IPN

   

  طرح تولید تیرآهن مدل IPN ، اواخر سال ۱۴۰۱ توسط گروهی از متخصصان شرکت جهان فولاد به واحد تحقیق و توسعه گروه صنعتی شُکری ارائه شد و در این واحد با اعطای گرید A تصویب و مورد تقدیر قرار گرفت.

  یکی از طراحان پروژه می‌گوید تولید تیرآهن IPN درواقع مستلزم دراختیار داشتن نوعی شمش با آنالیز و مقاومت ویژه به نام ST52 است که خوشبختانه این نوع شمش با همت متخصصان گروه صنعتی شُکری در مجتمع ذوب‌آهن بیستون تولید شده است.

  وی افزود تیم تحقیقاتی جهان فولاد هم‌اکنون در حال کار روی پروژه تولید سایز ۱۲ از تیرآهن مدل IPN هستند که امیدواریم این پروژه امسال منجر به نتیجه شود.

  تیرآهن IPN سایز ۱۴ شرکت جهان فولاد هم اکنون به کشور ترکیه صادر می‌شود با توجه به آنکه تولیدکنندگان معدودی در منطقه توانایی تولید این محصول را دارند مدیران این شرکت امیدوارند ، این پروژه زمینه رشد صادرات، بدست آوردن بازارها و مشتریان جدید و ارزآوری بیشتر را فراهم کند.

  امتیاز شما به این مطلب:
  /5

  واحد طراحی و مهندسی شرکت جهان فولاد غرب

  دیدگاهتان را بنویسید
  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند

  نام(ضروری)

  نوشته های مرتبط

  نوشته های اخیر

  ما را در اینستاگرام تلگرام یوتیوب آپارات دنبال کنید

  جهت دریافت مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش

  با شماره 51 الی 45852548-083 تماس بگیرید.

  کارخانه : کرمانشاه ، کیلومتر 35 جاده کرمانشاه -هرسین

  دفتر تهران : پاسداران ، نگارستان هفتم ، شماره 25