sevomin-gashnvareh-folad-

حضور شرکت‌های گروه صنعتی شکری در سومین جشنواره و نمایشگاه فولاد ملی ایران

عناوین این مطلب
  برای شروع تولید جدول مطالب ، یک هدر اضافه کنید
  Scroll to Top

  sevomin-gashnvareh-folad-

  در سومین جشنواره و نمایشگاه فولاد ملی ایران که از تاریخ 19 الی 21 بهمن ماه در هتل المپیک تهران برگزار شد، شرکت جهان صنعت کرمانشاه تولیدکننده قطعات صنعتی و ماشین‌آلات خطوط نورد، شرکت جهان فولاد غرب تولیدکننده تیرآهن، نبشی و ناودانی، شرکت ذوب‌آهن بیستون تولیدکننده شمش فولاد و آهن اسفنجی و شرکت سیما فولاد جهان، فعال در تولید میلگرد حضور داشتند.

  در افتتاحیه این نمایشگاه که با حضور آقایان دکتر جعفری و آقامحمدی از دفتر مقام معظم رهبری برگزار شد توضیحاتی در خصوص اهمیت بومی‌سازی صنعت فولاد و استفاده از دانش داخلی و شرکت‌های دانش بنیان به‌خصوص در مقطع فعلی ارائه و به تلاش در راستای ساخت تجهیزات و تکنولوژی صنعت فولاد در داخل تاکید شد.

  در ادامه، سیاست‌هایی در راستای بومی‌سازی این صنعت و حضور پررنگ شرکت‌های داخلی با تکیه بر شرکت‌های دانش بنیان و دانش مهندسین داخلی مطرح و اتخاذ شد.

  در همین راستا سایت‌های بومی‌سازی و وب‌سایت­هایی معرفی و ارائه شدند و توضیحات کاملی در این خصوص داده شد. همچنین ارتباط­ هایی بین شرکت‌های متقاضی و تأمین‌کننده خدمات با معرفی توانمندی ­ها شکل گرفت.

  در نمایشگاه فولاد ملی ایران،حضور شرکت‌های تأمین‌کننده و پشتیبان صنایع سنگین در غرفه شرکت جهان صنعت کرمانشاه حائز اهمیت بود و شرکت‌های متقاضی در خصوص طراحی و ساخت تجهیزات و ماشین‌آلات و صنایع سنگین به ‌خصوص در عرصه فولاد با این شرکت جلسات مثمر ثمر داشتند، همچنین بحث‌های فنی و تکنیکی در راستای طراحی، ساخت و اجرا با حضور کارشناسان امر صورت گرفت.
  امیدواریم با ارتباطات صورت گرفته شاهد همکاری­ های بیشتر در این زمینه باشیم.

  امتیاز شما به این مطلب:
  /5
  John Doe

  John Doe

  واحد طراحی و مهندسی شرکت جهان فولاد غرب

  دیدگاهتان را بنویسید
  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند

  نام(ضروری)

  نوشته های مرتبط

  banner 2

  نوشته های اخیر

  ما را در اینستاگرام تلگرام یوتیوب آپارات دنبال کنید

  جهت دریافت مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش

  با شماره 51 الی 45852548-083 تماس بگیرید.

  کارخانه : کرمانشاه ، کیلومتر 35 جاده کرمانشاه -هرسین

  دفتر تهران : پاسداران ، نگارستان هفتم ، شماره 25