sevomin-gashnvareh-folad-

حضور شرکت‌های گروه صنعتی شکری در سومین جشنواره و نمایشگاه فولاد ملی ایران

عناوین این مطلب
  برای شروع تولید جدول مطالب ، یک هدر اضافه کنید
  Scroll to Top

  sevomin-gashnvareh-folad-

  در سومین جشنواره و نمایشگاه فولاد ملی ایران که از تاریخ 19 الی 21 بهمن ماه در هتل المپیک تهران برگزار شد، شرکت جهان صنعت کرمانشاه تولیدکننده قطعات صنعتی و ماشین‌آلات خطوط نورد، شرکت جهان فولاد غرب تولیدکننده تیرآهن، نبشی و ناودانی، شرکت ذوب‌آهن بیستون تولیدکننده شمش فولاد و آهن اسفنجی و شرکت سیما فولاد جهان، فعال در تولید میلگرد حضور داشتند.

  در افتتاحیه این نمایشگاه که با حضور آقایان دکتر جعفری و آقامحمدی از دفتر مقام معظم رهبری برگزار شد توضیحاتی در خصوص اهمیت بومی‌سازی صنعت فولاد و استفاده از دانش داخلی و شرکت‌های دانش بنیان به‌خصوص در مقطع فعلی ارائه و به تلاش در راستای ساخت تجهیزات و تکنولوژی صنعت فولاد در داخل تاکید شد.

  در ادامه، سیاست‌هایی در راستای بومی‌سازی این صنعت و حضور پررنگ شرکت‌های داخلی با تکیه بر شرکت‌های دانش بنیان و دانش مهندسین داخلی مطرح و اتخاذ شد.

  در همین راستا سایت‌های بومی‌سازی و وب‌سایت­هایی معرفی و ارائه شدند و توضیحات کاملی در این خصوص داده شد. همچنین ارتباط­ هایی بین شرکت‌های متقاضی و تأمین‌کننده خدمات با معرفی توانمندی ­ها شکل گرفت.

  در نمایشگاه فولاد ملی ایران،حضور شرکت‌های تأمین‌کننده و پشتیبان صنایع سنگین در غرفه شرکت جهان صنعت کرمانشاه حائز اهمیت بود و شرکت‌های متقاضی در خصوص طراحی و ساخت تجهیزات و ماشین‌آلات و صنایع سنگین به ‌خصوص در عرصه فولاد با این شرکت جلسات مثمر ثمر داشتند، همچنین بحث‌های فنی و تکنیکی در راستای طراحی، ساخت و اجرا با حضور کارشناسان امر صورت گرفت.
  امیدواریم با ارتباطات صورت گرفته شاهد همکاری­ های بیشتر در این زمینه باشیم.

  امتیاز شما به این مطلب:
  /5

  واحد طراحی و مهندسی شرکت جهان فولاد غرب

  دیدگاهتان را بنویسید
  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند

  نام(ضروری)

  نوشته های مرتبط

  نوشته های اخیر

  ما را در اینستاگرام تلگرام یوتیوب آپارات دنبال کنید