واحد فروش

قیمت های اعلام شده امروز

تاریخ بروزرسانی:      1403/04/06
نام محصولسایز وزن هر شاخه (kg)طول هر شاخه (m)قیمت
تیر آهن IPE1090-10012-
تیر آهن IPE1212012-
تیر آهن IPE1413412-
تیر آهن IPE1617012-
خرید آسان از ما

در تمام مراحل خرید و تحویل بار همراه شما خواهیم بود. کافیست با شماره 51-08345852549 تماس بگیرید.

call

استعلام قیمت

تماس با واحد فروش و استعلام آخرین قیمت محصولات

call

استعلام قیمت

تماس با واحد فروش و استعلام آخرین قیمت محصولات

call

استعلام قیمت

تماس با واحد فروش و استعلام آخرین قیمت محصولات

call

استعلام قیمت

تماس با واحد فروش و استعلام آخرین قیمت محصولات

call

استعلام قیمت

تماس با واحد فروش و استعلام آخرین قیمت محصولات

قیمت تیرآهن

 

تیرآهن یکی از مهمترین پروفیل‌ها در صنعت ساختمان شناخته می‌شود. حجم استفاده از این محصول به اندازه‌ای بالا است که حتی کوچکترین تغییر در قیمت تیرآهن موجب اختلاف زیاد در هزینه اجرا خواهد شد. انتخاب مناسب چنین کالای مهمی تاثیر بسیاری در تعیین موفقیت و شکست پروژه خواهد داشت.

“تیرآهن، از جمله محصولاتی است که نرخ تقاضا و نوسانات بازار آن به صورت روزانه و لحظه‌ای تغییر می‌کند و ممکن است قیمت تیرآهن امروز اختلاف قابل توجهی با قیمت تیرآهن روز بعد داشته باشد.بخشی از علت تغییر قیمت روز تیرآهن مربوط به تولیدکنندگان و همچنین سایزهای آن است، به طور مثال: قیمت تیرآهن 14، با توجه به میزان تقاضایی که برای آن وجود دارد ممکن است بیشتر و کمتر از قیمت تیرآهن 16 باشد.”

 

راهنمای خرید تیرآهن:

 

در این قسمت در خصوص برخی نکات که در زمان خرید تیرآهن باید به آن ها توجه داشت صحبت خواهیم کرد.

  • نوع و استاندارد تیرآهن

تیرآهن ظاهری مشابه به دو حرف H یا I انگلیسی دارد و معمولا در شاخه هایی به طول ۱۲ متر در کارخانه تولید میشود. با توجه به استاندارد های مختلف در تولید تیرآهن، ظاهر و کاربرد تیرآهن ها با هم یکسان نیست و آنها را در اشکال مختلفی در بازار می توان یافت.  تیرآهن های اروپایی یا IPE، تیرآهن های INP ، تیرآهن H (هاش) و تیرآهن لانه زنبوری، پرکاربردترین انواع تیرآهن در کشورمان هستند. موردی که در هنگام خرید باید به آن دقت کرد، اعلام دقیق نوع و استاندارد تیرآهن مورد نیازتان به فروشنده یا تولیدکننده است و بررسی و تطبیق مشخصات بار دریافتی با تیرآهن سفارش داده شده توسط شما است.

  • سایز تیرآهن

مورد دیگری که باید به آن دقت نمود سایز تیرآهن است. سایز تیرآهن برابر با طول جان تیرآهن است که معمولا بر حسب سانتیمتر بیان می شود. منظور از تیرآهن سایز ۱۴ تیرآهنی ست که طول بال آن از پشت جان برابر با ۱۴ سانتیمتر یا ۱۴۰ میلیمتر است. اما سایز تیرآهن تنها طول جان تیرآهن را مشخص می کند.طول بال های تیرآهن یا ضخامت بال و جان تیرآهن را باید با مراجعه به جداول مربوط به همان استاندارد تیرآهن ملاحظه کرد. عموما در تیرآهن ها با افزایش سایز طول بال ها نیز زیاد می شود اما این افزایش تا یک سایزی صورت میگیرد و پس از آن طول بال ها ثابت باقی می ماند.

  • وزن تیرآهن

یکی از نکات مهم دیگر در هنگام خرید تیر آهن توجه به مقدار وزنی آن است و وزن محصول به ضخامت و اندازه‌های هر شاخه بستگی دارد. هر کارخانه جدول وزنی مخصوص به خود را دارد که هر چه این مقدار وزنی به مقدار موجود در جدول اشتال نزدیک‌تر باشد در نتیجه تیرآهن از کیفیت بالاتری بهره می‌برد. ذکر این نکته حائز اهمیت است که سنگین بودن تیرآهن به منزله کیفیت بالای محصول نیست. محصول خریداری شده یک بار در کارخانه توسط خریدار و یک بار هنگام تحویل بار از نظر وزنی اندازه گیری می‌شود. در نوشتن فاکتور توسط فروشنده مقدار وزنی هر شاخه در نظر گرفته شده و درج می‌شود. خریدار باید وزن خریداری شده مندرج در فاکتور را با مقدار عددی که باسکول نشان می‌دهد، تطبیق داده و محصول را دریافت نماید.

عوامل موثر بر قیمت تیرآهن

عوامل مختلفی روی قیمت تیرآهن تأثیر دارد که برخی از آن‌ها قابل پیش‌بینی هستند و برخی دیگر را نمی‌توان پیش بینی کرد. با شناخت عوامل قابل پیش بینی تا حدی می‌توان روند قیمت تیرآهن را حدس زد و مطابق با آن بودجه مورد نیاز برای یک پروژه را برآورد کرد. در ادامه این عوامل را نام می‌بریم.

  • زمان
  • میزان عرضه و تقاضا
  • هزینه حمل و نقل
  • شرایط سیاسی و اجتماعی موجود در زمان خرید
  • قیمت آهن
  • سایز تیرآهن
  • برند تیرآهن

نحوه خرید تیرآهن

خرید تیرآهن از شرکت جهان فولاد غرب بسیار ساده و شفاف است; تفاوتی ندارد پروژه شما به چه تعداد تیرآهن و در چه سایزی نیاز داشته باشد و در کدام نقطه از کشور قرار داشته باشد، با استفاده از روشهای فروش معرفی شده می‌توانید مقاطع فولادی مورد نظرتان را سفارش دهید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

فرم استعلام قیمت

نام و نام خانوادگی:(ضروری)
محصول مورد نظر:(ضروری)
حداکثر اندازه فایل: 32 MB.